Opera software i KN SISK

May 14, 2015

Zobacz, jak to jest być profesjonalistą w branży IT. Koło naukowe SISK wraz z Opera Software zaprasza na cykl warsztatów: Programowanie, testowanie, dystrybucja oraz design – o tym wszystkim opowiedzą pracownicy Opera Software. Dla najbardziej aktywnych uczestników przygotowaliśmy nagrody oraz udział w limitowanych warsztatach w siedzibie Opera Software we Wrocławiu.

Pierwsze warsztaty startują już w najbliższy czwartek (14.05.2015) o godzinie 17 w sali 40, bud. C-4!

###14.05.2015

W prezentacji wytłumaczę dlaczego programiści nie programują. Ponadto: jak czerpać przyjemność z pracy, nie zrazić do siebie kolegów i pozostać przy zdrowych zmysłach. Revision 2.0.

— Maciej Kocemba, Opera Software

###21.05.2015

Gdy Twoja aplikacja jest już gotowa, żeby zdobyć świat (a Tobie przynieść kokosy), nadchodzi wiekopomna chwila. O tym wszystkim, co może się nie udać, oraz dlaczego trzeba być przygotowanym na globalne zainteresowanie, postaram się opowiedzieć w ciągu 60 minut.

— Krystian Zubel, Opera Software

###28.05.2015

Druga strona medalu. Produkty to nie tylko programowanie. Jak zapewnić jakość w projektach każdego rozmiaru i czerpać przyjemność z psucia.

— Bartosz Pydziński, Opera Software

###11.06.2015

Design stał się integralną częścią branży IT. Definiuje sposób, w jaki produkty docierają do świadomości użytkowników i zakorzeniają się w niej. Czym jest design, jak rozumiemy go w Operze oraz jak wykorzystać go w praktyce, opowiem podczas swojej prezentacji.

— Piotr Podgórski, Opera Software